DOSPĚLÍ

těší se na VÁS všechny lektorky ! pondělí - čtvrtek + neděle - cvičíme do čtvrtku 1.7. 2021 (včetně)

TRAMPOLÍNKY - BODY FIT - KRUHOVÝ TRENINK - AEROBIK/STEPAEROBIK

PILATES - JOGA - ZDRAVÁ ZÁDA

1.7. - čtvrtek - od 19 h STEPAEROBIK s Míšou a od 20 h  ZDRAVÁ ZÁDA s Evou K.

LETNÍ ROZVRH -  pondělí a středa   od 19 h  a  od 20 h  počínaje  středou 7.7. 2021

BODY FIT

dynamická posilovací lekce s aerobní zátěží - sportovní obuv

ZDRAVÁ ZÁDA / PILATES

klidná posilovací, protahovací a uvolňovací  lekce s balančními prvky - bez obuvi

19.7. - pondělí - BODY FIT s  Evou P.  a  ZDRAVÁ ZÁDA / PILATES   s  Markétou

21.7. - středa - BODY FIT  s  Míšou a  ZDRAVÁ ZÁDA / PILATES   s  Markétou

26.7. - pondělí - mimořádně POUZE - STEP AEROBIK s Evou P. - 19.00 - 20.30 h

NEBUDE BODY FIT ani ZDRAVÁ ZÁDA

28.7. - středa - BODY FIT  s  Evou P. a  ZDRAVÁ ZÁDA / PILATES   s  Evou K.

2.8. - pondělí - BODY FIT  (bude upřesněno)  a  ZDRAVÁ ZÁDA / PILATES    (bude upřesněno)  Olga/Gábina/Lucie

4.8. - středa -  BODY FIT  a  ZDRAVÁ ZÁDA / PILATES   s  Gábinou

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lekce jsou OTEVŘENÉ. Jsou určené VŠEM bez nutnosti členství.

Vhodné pro ženy, muže a dorost.

Na žádnou lekci není třeba se objednávat.

Jednotlivý vstup 60,-Kč / lekce   x  přenosná permanentka 500 Kč / 10 lekcí/platnost 2 měsíce.

TĚŠÍME SE NA VÁS !!! a PROČ přijít  právě k nám ? Protože naše lekce vedou ty nejlepší LEKTORKY !

Na cvičení potřebujete pouze čistou sportovní obuv s nebarvící podrážkou, pohodlné oblečení (na závěrečný strečink a pomalejší cvičení, zejména v zimních měsících, doporučujeme mikinu), ručník a pití (možno zakoupit).

JÓGU, PILATES a PO-STA-PRO  cvičíme bosi, v ponožkách s protiskluzovými body či ideálně v ponožkách s ustřiženou špičkou. Pro vyloučení pocitu chladu doporučujeme návleky na kotníky.

Před cvičením je vhodné jíst nejpozději 2h před lekcí (zejména před TRAMPOLÍNKAMI).

Příspěvky

cvičící soboty

rok 2020

PŘIPRAVUJEME.....