DOSPĚLÍ

Od pátku 9.10.2020 0:00 hod. do neděle 25.10.2020 23:59 hod. platí nová vládní krizová opatření, která zakazují mj. provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorách staveb a provoz a používání vnitřních prostor venkovních sportovišť.

Krizové opatření o zákazu a omezení konání hromadných akcí s účinností od 9. do 11. října 2020

Krizové opatření o zákazu a omezení konání hromadných akcí s účinností od 12. října 2020

TĚŠÍME se na VÁS, hned jak nám přijatá opatření dovolí !!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lekce jsou OTEVŘENÉ. Jsou určené VŠEM bez nutnosti členství.

Vhodné pro ženy, muže a dorost.

Na žádnou lekci není třeba se objednávat.

Jednotlivý vstup 60,-Kč / lekce   x  přenosná permanentka 500 Kč / 10 lekcí/platnost 2 měsíce.

TĚŠÍME SE NA VÁS !!! a PROČ přijít  právě k nám ? Protože naše lekce vedou ty nejlepší LEKTORKY !

Na cvičení potřebujete pouze čistou sportovní obuv s nebarvící podrážkou, pohodlné oblečení (na závěrečný strečink a pomalejší cvičení, zejména v zimních měsících, doporučujeme mikinu), ručník a pití (možno zakoupit).

JÓGU, PILATES a ZDRAVÁ ZÁDA  cvičíme bosi, v ponožkách s protiskluzovými body či ideálně v ponožkách s ustřiženou špičkou. Pro vyloučení pocitu chladu doporučujeme návleky na kotníky.

Před cvičením je vhodné jíst nejpozději 2h před lekcí (zejména před TRAMPOLÍNKAMI).

Příspěvky

cvičící soboty

rok 2020

PŘIPRAVUJEME.....