DOSPĚLÍ

pravidelné lekce pro DOSPĚLÉ  ROZVRH .pdf

23.1. - neděle -  JÓGA - Markéta

24.1. - pondělí - TRAMPOLÍNKY - Eva P.  + KRUHOVÝ TRENINK - Gábina

25.1. - úterý - BODY FIT Olga zástup Eva P. + PILATES - Markéta +  AEROBIK - Eva P.  NEBUDE

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lekce jsou OTEVŘENÉ. Jsou určené VŠEM bez nutnosti členství.

Vhodné pro ženy, muže a dorost.

Na žádnou lekci není třeba se objednávat.

Jednotlivý vstup 60,-Kč / lekce   x  přenosná permanentka 500 Kč / 10 lekcí/platnost 2 měsíce.

OPEN permanentka 2022 (nepřenosná) na pravidelné lekce pořádané TJ SOKOL Jahodnice 3 900 Kč.

Na požádání vystavíme doklad - fakturu pro pojišťovnu či pro zaměstnavatele (např.FKSP).

TĚŠÍME SE NA VÁS !!! a PROČ přijít  právě k nám ? Protože naše lekce vedou ty nejlepší LEKTORKY !

Na cvičení potřebujete pouze čistou sportovní obuv s nebarvící podrážkou, pohodlné oblečení (na závěrečný strečink a pomalejší cvičení, zejména v zimních měsících, doporučujeme mikinu), ručník a pití (možno zakoupit).

JÓGU, PILATES a ZDRAVÁ ZÁDA  cvičíme bosi, v ponožkách s protiskluzovými body či ideálně v ponožkách s ustřiženou špičkou. Pro vyloučení pocitu chladu doporučujeme návleky na kotníky.

Před cvičením je vhodné jíst nejpozději 1-2h před lekcí (zejména před TRAMPOLÍNKAMI).

Příspěvky

cvičící soboty

TĚŠÍME se na VÁS v roce 2022.

Připravujeme soboty v lednu, v únoru, v březnu a dubnu.

8 . ledna - BODY BALL FIT + PILATES s náčiním

22. ledna - TANCEM a POHYBEM ke zdraví a kráse

12. února - ZDRAVĚ, ale především ÚČINNĚ

26. února - DOPOLEDNE plné POHYBU