DOSPĚLÍ

počínaje čtvrtkem 3.12. 2020 OTEVÍRÁME TĚLOCVIČNU

AKCE ve vnitřních prostorech nemohou být pro více než 10 osob. Musíme tato opatření respektovat.

Na jednotlivé - VYPSANÉ - lekce pro DOSPĚLÉ se  musíte REZERVOVAT,
REZERVACE - pouze SMS na  tel. 605 277 979  ve tvaru:
den / datum / název lekce / jméno a příjmení např.: čtvrtek 3.12./ STEPAE/ Anna Nová/,
rezervace je platná po zpětném potvrzení
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lekce jsou OTEVŘENÉ. Jsou určené VŠEM bez nutnosti členství.

Vhodné pro ženy, muže a dorost.

Na žádnou lekci není třeba se objednávat.

Jednotlivý vstup 60,-Kč / lekce   x  přenosná permanentka 500 Kč / 10 lekcí/platnost 2 měsíce.

TĚŠÍME SE NA VÁS !!! a PROČ přijít  právě k nám ? Protože naše lekce vedou ty nejlepší LEKTORKY !

Na cvičení potřebujete pouze čistou sportovní obuv s nebarvící podrážkou, pohodlné oblečení (na závěrečný strečink a pomalejší cvičení, zejména v zimních měsících, doporučujeme mikinu), ručník a pití (možno zakoupit).

JÓGU, PILATES a ZDRAVÁ ZÁDA  cvičíme bosi, v ponožkách s protiskluzovými body či ideálně v ponožkách s ustřiženou špičkou. Pro vyloučení pocitu chladu doporučujeme návleky na kotníky.

Před cvičením je vhodné jíst nejpozději 2h před lekcí (zejména před TRAMPOLÍNKAMI).

Příspěvky

cvičící soboty

rok 2020

PŘIPRAVUJEME.....