TJ Sokol Jahodnice

TJ Sokol Jahodnice

Jsme občanské sdružení - od 1.1.2014 spolek z.s. TJ SOKOL Jahodnice.

Nabízíme řadu sportovních a společenských aktivit.

V tělocvičně probíhají pravidelná cvičení pro děti, dospělé a mládež, stolní tenis, okinawské karate.

Ve venkovním areálu jsou k dispozici:

• dva tenisové a jeden víceúčelový kurt (nohejbal, volejbal, tréninková stěna na tenis)
  • stůl na stolní tenis
  • venkovní posilovna
  • příjemné posezení a možnost občerstvení v Hospůdce Sokol Jahodnice

V průběhu roku pořádáme různé sportovní a společenské akce, a to např. cvičící víkendová dopoledne, tenisové turnaje, oslavy Dne dětí, Jahodnický ARTpark, Jahodnické světlušky (oslava svátku sv. Lucie) a jiné.

z.s. TJ SOKOL Jahodnice
Bezdrevská 26
198 00 Praha 9: 48132659Číslo účtu: Poštovní spořitelna 223259167/0300ČUS ID: CZ0100278Datová schránka: sj3y3a9

Jak se stát členem?

Řádným členem spolku se může stát svéprávná osoba, která si podá písemnou přihlášku prostřednictvím e-mailu: prihlaskatjsokoljahodnice@seznam.cz

Nezletilé osoby musí mít písemný souhlas svého zákonného zástupce.

Rada spolku rozhodne do 30ti dní o přijetí či nepřijetí přihlášky. Podávajícímu sdělí v téže lhůtě své rozhodnutí.

V případě přijetí přihlášky vyzve k úhradě členského příspěvku (500 Kč).

Přihláška do TJ Sokol Jahodnice